Naar jaarlijkse gewoonte brengen we samen met onze clubleden en hun gezin een toast uit op het nieuwe jaar. Deze keer voorzien we een “extra” voor het 35 jarige bestaan van onze club! Een unieke locatie is het “Kasteel Tivoli” één van de meest historische kastelen in Mechelen. Dit gebeuren gaat door in de “Orangerie” en is makkelijk toegankelijk via de achterzijde van het kasteel.

Iedereen is van harte welkom om 14.00u om samen het glas te heffen en een hapje te nuttigen op een gezond en succesvol 2019. Afsluiten doen we om 17.00u.

Adres: Kasteel Tivoli, Antwerpsesteenweg 92, 2800 Mechelen (via E19, afslag 9 Mechelen Noord, op de afslag rechts aanhouden; onmiddellijk terug rechts aanhouden; aan de 1ste verkeerslichten rechtsaf en op 150m ligt “Kasteel Tivoli”. (Graag de instructies volgen van de parkingboy, deze zal je verwijzen naar onze parkingplaats op +/- 50 meter van het domein)

Uw inschrijving hiervoor is absoluut vereist! Vergeet dus zeker niet je aanwezigheid door te geven vòòr 15 januari via Rita of 015/32 24 35.

Datum: 
zondag, 27 januari, 2019
Plaats: 
Mechelen