Locatie: Recreatiepark Aquabest, gelegen aan de A2 in Best nabij Eindhoven. Dit van 10.00h tot 16.00h.

Volvodrive Treffen is een toegankelijk evenement voor het hele gezin. Opgelet: aan 5€ per wagen. Iedereen die in het bezit is van een Volvo, is welkom op het Treffen. Dit jaar staat op het Volvodrive Treffen de sedanversie centraal en besteden we extra aandacht aan de twee- en vierdeurs versies die Volvo heeft gebouwd. De PV-typen, Amazon etcetera tot aan de nieuwe S60 die in die periode nog altijd tot de primeur behoort. Op het plein zullen diverse unieke sedans gepresenteerd worden. Naast dit thema viert tijdens het Volvodrive Treffen de T-5R zijn. 25-jarig jubileum en zullen er een flink aantal T-5R’s uit binnen en buitenland zich presenteren. Ook het Nederlandse Volvo 480 Register is van de partij en zal zich tijdens het evenement groots presenteren. Wellicht zijn er ook binnen onze Club leden die zich aan willen melden met een unieke sedan die in aanmerking komen voor de rubriek unieke sedans.

Die kunnen uiteraard na overleg met mij rekenen op een mooi plekje op het Volvo-plein. Info: paul@volvodrivemagazine.nl

Datum: 
maandag, 10 juni, 2019
Plaats: 
Best (NL)